İletişim Bilgileri

  • Yüzyüze
En çok tercih ettiğim iletişim yöntemidir. Olmazsa, alternatif olarak aşağıdakileri de kullanabilirsiniz.
  • Skype
Hali hazırda kullanım dışındadır.
  • Blog Sayfası :
Şu an buradasınız.
faydaburada.blogspot.com
  • Community Facebook Sayfası (Marifetli Maviş Sevenler):
Biraz deneyimli olduğum muhabbet kuşları ile ilgili açmış olduğum ve alanında uzman adminler yardımıyla konu hakkındaki sorularınıza doğru, güncel ve hızlı cevaplar alabileceğiniz, faydayıdisiplinikaliteyi ve seviyeyi ön planda tutan, faydalı soruların ve cevapların yer aldığı alanında özgün bir facebook sayfasıdır. Günde ortalama 1000 tıklanma alan youtube videolarının desteğiyle üye sayısı her geçen gün hızla artmaktadır.
www.facebook.com/mmsevenler
  • MARİFETLİ MAVİŞ :
Muhabbet Kuşu yetiştirme konusundaki tecrübelerimi ortaya koymama vesile olmuş olan, Avustralya'da yetiştirdiğim, muhabbet kuşu eğitiminde yapılamayan pek çok şeyin rahatlıkla üstesinden gelebilmiş ve bu konuda pek çok insana feyz kaynağı olmayı başarmış olan "MARİFETLİ MAVİŞ" isimli biricik muhabbet kuşum, halihazırda sadece YOUTUBE'da 5 milyonu aşkın tıklanma sayısına ulaşmış olup, internetin farklı video sitelerinde de bir o kadar tıklandığı tahmin edilmektedir. Çeşitli TV programlarına konu olmuştur. 

Youtube'da "muhabbet kuşu" aratıldığında ilk sırada çıkmakta ve günde ortalama 5000  kez izlenmektedir
.
Tüm videolarına aşağıdaki linkten ulaşılabilir.
http://www.youtube.com/results?search_query=marifetli+mavi%C5%9F&oq=marifetli+mavi%C5%9F&aq=f&aqi=g10&aql=&gs_nf=1&gs_l=youtube.3..0l10.9768.11966.0.13044.15.15.0.5.5.0.167.1046.5j5.10.0.

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...